Sonner Tekstil
Sonner Tekstil

Hakkımızda

Siz değerli müşterilerimize; İstanbul-Topçular-Rami’de bulunan firmamızda, 3500 metrekarelik alanda, konusunda uzman ve çözüm odaklı ekiplerimiz ile birlikte, fantezi dokuma kumaş alanında faaliyet göstermeye devam etmekteyiz.

Faaliyet alanlarımız arasında; Yünlü kumaşlar, dokuma grupları, chanel ve pamuk polyster çeşitleri, kaşmir grubu, harman karışımlı ve top boya, flanel, ceketlik, kabanlık, paltoluk doubleface çeşitleri, bunların yanı sıra, viskon polyester, viskon polyester elestan, en likra, en boy likra, gofre, desenli ve düz kumaşlar bulunmaktadır. Bununla birlikte muhtelif baskın kumaş çeşitleri ile de( Dijital, Rotasyon vb.) çözüm ortaklığı sunmaya devam ediyoruz.

Almanya, Fransa, İspanya, Rusya, Özbekistan başta olmak üzere, dünyanın birçok ülkesine ihracat yapmaya devam eden firmamızın başlıca referansları arasında INDITEX Grubuna Bağlı( Zara, Pull&Bear, Massimo Dutti, Bershka, Mavi, LCW, Defacto, Jakamen, Roman, Beymen gibi seçkin firmalar bulunmaktadır.

Sonner Tekstil

Üretim Politikamız

01

Kaliteli

Sonner Tekstil en kaliteli hammaddelerden en kaliteli kumaşları, kaliteli bir yaşam için üretmektedir. İstek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda en kaliteli ve şık kumaşlar Sonner Tekstil üretim gücünden çıkar.

İletişime Geç

02

Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizin memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyor ve sahip olduğumuz bu çalışma prensibi çizgisinde uzun yıllardır sektörde, en hızlı ve güvenilir şekilde her zaman bir adım daha ileri gitmeyi başarıyoruz.

İletişime Geç

03

Çalışan Memnuniyeti

Çalışanlarımız için oluşturduğumuz açık ve tamamen şeffaf çalışma politikasında onların motivasyon ve ihtiyaçlarını analiz ederek en kısa süre içerisinde gidermek görevlerimizin başında geliyor.

İletişime Geç

04

Global Güç

Sonner Tekstil, Türkiye'yi referans olarak almış olduğu markalar ışında, hem ülkemizin hem de dünyanın sayılı kumaş üreticilerinden biri haline gelmiştir. En kaliteli hammaddeler ile en kaliteli kumaşlar için;

İletişime Geç
Sonner Tekstil

Makine Parkurumuz

GÜNCEL PAYLAŞIMLAR

BLOG

TASARIM & UYGULAMA

Neden Sonner Tekstil ?

Kaliteli Hammadde

Kumaşlarımızda her bir müşterimizin siparişine özel doğru hammaddeyi özenle seçiyoruz ve yüksek kaliteyi her daim koruyoruz.

AR-GE

Güçlü AR-GE kadromuz ve yılların birikimi olan tecrübemiz ile müşterilerimizin çözüm ortağı oluyoruz.

Kontrol

Kumaşlarımız, üretim aşamasından gönderim aşamasına kadar her bir aşamada kontrol edilmektedir. Bu da üretim aşamasında hasarlı kumaş olmasını engeller.

Üretim ve Tesis

İstanbul Rami'de bulunan üretim tesisimizde, birbirinden kaliteli kumaş üretimlerimiz; alanında en iyi makine ve ham maddeler ile gerçekleştirilmektedir.

  • 01.Kaliteli Ürün
  • 02.Müşteri Memnuniyeti
  • 03.Geniş Referans Yelpazesi

Süreç Nasıl İlerliyor ?

01

Sipariş

02

Üretim

03

Kontrol

04

Teslimat

SONNER TEKSTİL

İLETİŞİME GEÇ